Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleri

Alarm Çeşitleri

 

Oto Alarm Çeşitlerinde Örnekler

alarm

ALARMLI MOTORSİKLET KİLİDİ

Açıklama:
Ergonomik tasarımı ve teknolojik özellikleri ile bisiklet ve motosikletleriniz için üst düzeyde güvenlik sağlar. Hırsızlık riskinin yüksek olduğu yerler için idealdir.

Özellikler ve Yararları:
İletken kontaklı kablo üzerinden çalışan Entegre 110 db’lik alarm sistemli kablo yapısına sahiptir. Kablonun kopması veya kesilmesi durumunda alarm aktif hale gelir. (Hareket ve sarsıntı algılama seçeneği de vardır.) Güçlü çelik kablo ve ağır gövde kaplaması iç ve dış ortam kullanımına uygun 2xAAA(1,5v) pil ile çalışır

Alarmlı Bisiklet Kiliti
Açıklama:
Ergonomik tasarımı ve teknolojik özellikleri ile bisiklet ve motosikletleriniz için üst düzeyde güvenlik sağlar.

Özellikler ve Yararları:
İletken kontaklı kablo üzerinden çalışan Entegre 110 db’lik alarm sistemli kablo yapısına sahiptir. Kablonun kopması veya kesilmesi durumunda alarm aktif hale gelir. (Hareket ve sarsıntı algılama seçeneği de vardır.) Güçlü çelik kablo ve ağır gövde kaplaması iç ve dış ortam kullanımına uygun 2xAAA(1,5v) pil ile çalışır.
ALARMLI ÇANTA-BAVUL-NOTEBOOK KİLİDİ

Açıklama:
Teknolojik özellikleri ve ergonomik yapısı ile üst düzey güvenlik çözümleri üretmenizi sağlar.

Özellikler ve Yararları:
Kablonun kopması veya kesilmesi durumunda 100 db’lik alarm
aktif hale gelir. Alarm hareket ve sarsıntı algılamaya karşı duyarlı olarak ayarlanabilir. Dizüstü bilgisayarın korunması için gerekli adaptörü de içerir. 60 cm’e kadar uzayabilen kablosu ile seyehatlerinizde veya ihtiyaç duyduğunuz her yerde yüksek güvenlik çözümleri üretmenizi sağlar. Şifre kombinasyonu kişisel olarak değiştirilebilir. Ürün içeriğinde pillerde dahildir. Pil kapağı sadece kilit açık iken açılabilir.